Fiva Group
English
Fiva Group
İletişim
Uluyol Cad. Büyük Coşkun Sok.
Ali Enderer İş Merkezi No: 1/104 Bayrampaşa / İSTANBUL

Hakkımızda

Fiva Hakkında

Firuz Vatandost, 1970 yılında Vatan Plastik ile iş hayatına başlamış, 1999 yılında şirketimiz Fiva Plastiği kurmuştur.

Plastik hammadde sektöründeki ihtiyacı karşılamak amacı ile kurulan Fiva Plastik dünyanın önde gelen en büyük hammadde üreticilerinden plastik hammadde ithal ederek sektördeki yerini almıştır.

Daha sonraki yıllarda Fiva Grup adı altında Tarım ve Enerji şirketlerini de bünyeye katarak portföyü genişletme kararı alınmıştır.

Fiva Grup, kaliteli ve titiz çalışmaları, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla plastik sektörünün aranan ve güven duyulan isimlerinden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tüm bu tecrübeleri ile Enerji ve Tarım sektöründe de aynı misyon ve vizyon ile çalışmalarını sürdürmekten mutluluk duyacaktır.
FİVA aliesi olarak ilk günkü motivasyonumuzu koruyarak yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun plastik hammadde ve mamulleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak zamanında teslim eden uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak.
Plastik hammadde tedariği konusunda, Türkiye ve civar ülkelerde söz sahibi, güçlü, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olarak bölgesindeki sanayicilerin ilk tercih ettiği tedarikçi firma olmak.

Dünden Günümüze Fiva

Fiva GrupFiva Grup